Produktbeskrivningar
Specifikationer
Recensioner
Produktbeskrivningar
  • Dubbellins: 10 tum mikroskop+endoskop
  • Skärmens vinkel är 180 ° justerbar, vilket gör det bekvämt för användaren att observera
  • Uppgraderad metallbottenplatta kan klämmas fast för fast observation
  • Företet är utrustat med två universella LED-lampor, med justerbar ljusstyrka och skarpare bild
  • UV-spegel filtrerar bort ströljus och skyddar linsen
  • Ta foton & spela in videor
Specifikation:
  • Bildsensor: 4 megapixels högupplöst sensor
  • Videoupplösning:
  • Ultrahög upplösning: 2880x2160 24 bilder
  • Full HD: 1920x1080 60 bilder/30 bilder
  • HD: 1280x720 120 bilder/60 bilder/30 bilder
  • Videoformat: MP4
  • Förstoring: upp till 330X (digital förstoring 3x ut till 27 tum HDMI högupplöst skärm)
  • Fotoupplösning: upp till 24M (5600x4200)
  • Fotoformat: JPG
  • Fokuseringsomfång: 2 cm–31 cm
  • Bildfrekvens: max 120 bilder/s (600 Lus ljusstyrka&HDP120)
  • Lagring: Micro SD-minneskort, stöd upp till 64 GB (standardkonfiguration inkluderar inte kort)
  • Videooutput: HDMI/USB-utgång
  • PC-stöd: Stöd för Windows XP/7/8/10-system, med PC-mätfunktion (programvara ingår som gåva)
  • Strömförsörjning: DC 5V, 2A
  • Företstorlek: 18x20x32 cm
  • Skärmupplösning: 800x1280
  • Skärmstorlek: 10 tum
  • Certifikat: CE/FCC/ROHS/HDMI
Specifikationer
Allmänt
Paketvikt
Recensioner
  • Engros
  • Anpassning
Minsta beställningskvantitet: 2
Artikelnummer: 689902003A
Samma modell i olika Adapterslut:
  • ANDONSTAR AD207S-10 Pro Digital Microscope Endoscope 26cm 10 inch Dual Lens Soldering Microscope Inspection Camera - EU Plug
  • ANDONSTAR AD207S-10 Pro Digital Microscope Endoscope 26cm 10 inch Dual Lens Soldering Microscope Inspection Camera - UK Plug
  • ANDONSTAR AD207S-10 Pro Digital Microscope Endoscope 26cm 10 inch Dual Lens Soldering Microscope Inspection Camera - US Plug