Opisy produktów
Specyfikacja
Opinie
Opisy produktów
  • Podwójny obiektyw: 10-calowy mikroskop + endoskop
  • Kąt ekranu wyświetlania można regulować o 180 °, co ułatwia obserwację użytkownikowi
  • Ulepszona metalowa płyta podstawy może być zaciskana do stałej obserwacji
  • Filtr UV blokuje światło rozproszone i chroni obiektyw
  • Wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów
Specyfikacja:
  • Czujnik obrazu: 4-megapikselowy czujnik wysokiej rozdzielczości
  • Rozdzielczość wideo:
  • Ultra wysoka rozdzielczość: 2880x2160 24 klatki
  • Pełna rozdzielczość HD: 1920x1080 60/30 klatek
  • HD: 1280x720 120/60/30 klatek
  • Format wideo: MP4
  • Rozdzielczość zdjęć: do 24M (5600x4200)
  • Format zdjęć: JPG
  • Zakres ostrości: 2 cm - 31 cm
  • Szybkość klatek: maksymalnie 120f/s (600 Lus jasności & HDP120)
  • Pamięć: karta pamięci Micro SD, obsługuje do 64 GB (konfiguracja standardowa nie zawiera karty)
  • Wyjście wideo: HDMI/USB
  • Zasilanie: DC 5V, 2A
  • Wymiary uchwytu: 18x20x32 cm
  • Rozdzielczość wyświetlania: 800x1280
  • Wielkość ekranu: 10 cali
  • Certyfikat: CE/FCC/ROHS/HDMI
Ogólne
Waga paczki
Opinie
  • Hurtowe
  • Dostosowanie
Minimalna ilość zamówienia: 2
Numer przedmiotu: 689902003A
Ten sam model w różnych Wtyk adaptera:
  • ANDONSTAR AD207S-10 Pro Digital Microscope Endoscope 26cm 10 inch Dual Lens Soldering Microscope Inspection Camera - EU Plug
  • ANDONSTAR AD207S-10 Pro Digital Microscope Endoscope 26cm 10 inch Dual Lens Soldering Microscope Inspection Camera - UK Plug
  • ANDONSTAR AD207S-10 Pro Digital Microscope Endoscope 26cm 10 inch Dual Lens Soldering Microscope Inspection Camera - US Plug