X-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB Strømforsyning
X-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB StrømforsyningX-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB StrømforsyningX-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB StrømforsyningX-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB StrømforsyningX-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB StrømforsyningX-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB StrømforsyningX-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB StrømforsyningX-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB StrømforsyningX-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB StrømforsyningX-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB StrømforsyningX-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB StrømforsyningX-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB StrømforsyningX-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB Strømforsyning
Produktbeskrivelser
Specifikationer
Flere billeder
Anmeldelser
Produktbeskrivelser
  • 【Stabil outputspænding】Med en intelligent kredsløb opretholder opladeren en stabil 5V outputspænding og sikrer en sikker og konstant opladningsoplevelse uden at beskadige dine enheder.
Specifikation:
  • Spidsydelse solpanel: 20W
  • Solenergi konversionsrate: 22%-25%
  • Outputspænding/strøm: 5V 2,1A (Max)
  • Outputinterface: dobbelt USB
  • Folderet størrelse: 306*182 mm
  • Udfoldet størrelse: 592*306 mm
Specifikationer
Generelt
Pakkevægt
Flere billeder
Download billeder
X-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB Strømforsyning 1
X-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB Strømforsyning 2
X-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB Strømforsyning 3
X-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB Strømforsyning 4
X-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB Strømforsyning 5
X-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB Strømforsyning 6
X-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB Strømforsyning 7
X-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB Strømforsyning 8
X-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB Strømforsyning 9
X-DRAGON XD-SP5V20W Bærbar Foldbar Solpanel til Telefon, 5V 20W, Udeterræt Dobbelt USB Strømforsyning 10
Anmeldelser
  • Engros
  • Tilpasning