Produktbeskrivelser
Specifikationer
Anmeldelser
Produktbeskrivelser
Specifikationer:
  • Skærm: 15,6 tommer IPS, 1920x1080 pixel, 16,7 millioner farver
  • Lysstyrke: 200 cd/m²
  • Kontrastforhold: 800:1
  • Synsvinkel: 85°/85° (L/R), 85°/85° (U/D)
  • Indgange: 4x 3G-SDI, 1x HD, 1x RS485, 1x GPI, 1x USB
  • Udgange: 4x 3G-SDI, 1x RS485
  • Lyd: Stereo hovedtelefonudgang
  • Strømindgang: DC 12V
  • Strømforbrug: ≤21W
  • Dimensioner: 372L x 262H x 28,4D mm (uden stativ)
  • Vægt: 1,81 kg
  • Driftstemperatur: 0°C til 50°C
  • Opbevaringstemperatur: -20°C til 60°C
  • Understøttede SDI-formater: 720p, 1080i, 1080p, 2048x1080i, 2048x1080p
  • Understøttede HD-formater: 480i/576i/480p/576p, 720p, 1080i, 1080p
Generelt
Pakkevægt
Anmeldelser
  • Engros
  • Tilpasning
Varenummer: 6899003983A
Mærke: SEETEC
Samme model i forskellige Farve:
  • SEETEC ATEM156S 15.6 inch Broadcast Studio Monitor 4 SDI Multi-Source Display Professional Multi-Camera Monitoring - US Plug
  • SEETEC ATEM156S 15.6 inch Broadcast Studio Monitor 4 SDI Multi-Source Display Professional Multi-Camera Monitoring - EU Plug
  • SEETEC ATEM156S 15.6 inch Broadcast Studio Monitor 4 SDI Multi-Source Display Professional Multi-Camera Monitoring - UK Plug
  • SEETEC ATEM156S 15.6 inch Broadcast Studio Monitor 4 SDI Multi-Source Display Professional Multi-Camera Monitoring - AU Plug