BUDI AC355B65 65W GaN Global Rejselader 4 Type-C + USB-A Multi-Port Hurtig Opladning Væglader Adapter
BUDI AC355B65 65W GaN Global Rejselader 4 Type-C + USB-A Multi-Port Hurtig Opladning Væglader AdapterBUDI AC355B65 65W GaN Global Rejselader 4 Type-C + USB-A Multi-Port Hurtig Opladning Væglader AdapterBUDI AC355B65 65W GaN Global Rejselader 4 Type-C + USB-A Multi-Port Hurtig Opladning Væglader AdapterBUDI AC355B65 65W GaN Global Rejselader 4 Type-C + USB-A Multi-Port Hurtig Opladning Væglader AdapterBUDI AC355B65 65W GaN Global Rejselader 4 Type-C + USB-A Multi-Port Hurtig Opladning Væglader AdapterBUDI AC355B65 65W GaN Global Rejselader 4 Type-C + USB-A Multi-Port Hurtig Opladning Væglader AdapterBUDI AC355B65 65W GaN Global Rejselader 4 Type-C + USB-A Multi-Port Hurtig Opladning Væglader AdapterBUDI AC355B65 65W GaN Global Rejselader 4 Type-C + USB-A Multi-Port Hurtig Opladning Væglader Adapter
Produktbeskrivelser
Specifikationer
Anmeldelser
Produktbeskrivelser
  • 【65W Hurtig Opladning】 Understøtter højhastigheds 65W opladning til hurtig strømforsyning til kompatible enheder.
Specifikationer:
  • Input: 100-250V~50/60Hz 1,5A
  • USB-C PD Output: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3,25A (65W max)
  • PPS Output: 3,3V-11V/4A (44W)
  • USB-A + USB-C 1/2/3 Output: 5V/2,4A (12W)
  • Samlet Output (USB-C PD + USB-A + USB-C 1/2/3):
  • USB-C PD: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2,25A (45W max)
  • Porte: 1x USB-A, 4x USB-C
  • Stiktyper: EU, USA, JP, UK, AU
  • Yderligere funktioner: Indbygget udskydningsnål, opbevaringsplads til kort
Generelt
Pakkevægt
Authorization Image
Anmeldelser
  • Engros
  • Tilpasning