Produktbeskrivelser
Specifikationer
Anmeldelser
Produktbeskrivelser
  • Dobbeltlinse: 10-tommers mikroskop + endoskop
  • Skærmvinklen er 180 ° justerbar, hvilket gør det nemt for brugere at observere
  • Opgraderet metalplade kan spændes fast til stabil observation
  • UV-spejl filtrerer unødigt lys og beskytter linsen
  • Tag billeder & optag videoer
Specifikation:
  • Billedsensor: 4 millioner pixels højopløselig sensor
  • Videoopløsning:
  • Ekstrem høj opløsning: 2880x2160 24 billeder
  • Fuld HD: 1920x1080 60 billeder/30 billeder
  • HD: 1280x720 120 billeder/60 billeder/30 billeder
  • Videoformat: MP4
  • Billedopløsning: op til 24M (5600x4200)
  • Billedformat: JPG
  • Fokuseringsafstand: 2 cm - 31 cm
  • Billedhastighed: op til 120 billeder/s (600 Lus lysstyrke & HDP120)
  • Videooutput: HDMI/USB-output
  • Strømforsyning: DC 5V, 2A
  • Størrelse på holdekonstruktion: 18x20x32 cm
  • Skærmopløsning: 800x1280
  • Skærmstørrelse: 10 tommer
  • Certifikat: CE/FCC/ROHS/HDMI
Specifikationer
Generelt
Pakkevægt
Anmeldelser
  • Engros
  • Tilpasning
MOQ: 2
Varenummer: 689902003A
Samme model i forskellige Adapterstik:
  • ANDONSTAR AD207S-10 Pro Digital Microscope Endoscope 26cm 10 inch Dual Lens Soldering Microscope Inspection Camera - EU Plug
  • ANDONSTAR AD207S-10 Pro Digital Microscope Endoscope 26cm 10 inch Dual Lens Soldering Microscope Inspection Camera - UK Plug
  • ANDONSTAR AD207S-10 Pro Digital Microscope Endoscope 26cm 10 inch Dual Lens Soldering Microscope Inspection Camera - US Plug