ANDONSTAR AD207S-10 Pro Digital Microscope Endoscope 26cm 10 inch Dual Lens Soldering Microscope Inspection Camera - EU Plug
Dual lens: 10-inch microscope+endoscope
The display screen angle is 180 ° adjustable, making it convenient for users to observe
Upgraded metal base plate can be clamped for fixed observation
UV mirror filters out stray light and protects the lens
Take photos&record videos
Specification:
Image sensor: 4 million pixel high-definition sensor
Video resolution:
Ultra-high definition: 2880x2160 24 frames
Full HD: 1920x1080 60 frames/30 frames
HD: 1280x720 120 frames/60 frames/30 frames
Video format: MP4
Magnification rate: maximum 330X (digital amplification 3x output to 27 inch HDMI high-definition display screen)
Photo resolution: up to 24M (5600x4200)
Photo format: JPG
Focusing range: 2cm-31cm
Frame rate: maximum 120f/s (600 Lus brightness&HDP120)
Storage: Micro SD memory card, supports up to 64GB (standard configuration does not include card)
Video output: HDMI/USB output
Power supply: DC 5V, 2A
Bracket size: 18x20x32cm
Display resolution: 800x1280
Display screen size: 10 inches
Certificate: CE/FCC/ROHS/HDMI
Specifiche
Generale
Peso del pacco
Recensioni
Confronto Prezzi
Aggiungi alla Lista dei Desideri
Vendita Ingrosso
Personalizzazione